Školkovné, které myslí přímo na vás

Naše školkovné myslí na všechny. Chcete strávit s dítětem více času doma? Můžete ho k nám poslat na 2 dny v týdnu a zbytek s ním trávit doma. Nebo naopak Vám vaše práce nedovoluje být doma celý den? Naše školkovné myslí i na Vás.

Při zápise upřednostňujeme děti s celoměsíční docházkou. Cena je konstruována tak, aby při vyšším počtu objednaných dnů byla denní sazba levnější.

Školkovné pro šk. rok 2024/2025

CELODENNÍ návštěva - max. 10 hodin
PŮLDENNÍ NÁVŠTĚVA - MAX. 5 HODIN

* Věrnostní cena pro děti, které již navštěvovaly Větrníček ve školním roce 2023/24 6 000 Kč

** Zvýhodněná cena pro nově přijaté PŘEDŠKOLÁKY 6 000 Kč 

Cena za 1/2 den: 500 Kč

Cena za 1 den: 800 Kč

Angličtina 2 x týdně v ceně celodenní docházky pro všechny věkové kategorie

Další informace o školkovném

Slevy na školkovném

V případě, že rodiče uhradí celodenní celoměsíční docházku svého dítěte na celý rok dopředu, bude jim poskytnuta sleva 10% z celkové roční platby. V tomto případě však již není možné žádat snížení školkovného v případě nemoci v některém z měsíců. Tato se nevztahuje na zvýhodněné či jinak zlevněné školkovné.

Sleva pro sourozence umístěného taktéž v mateřské školce (nikoliv v základní škole) – 25% z celkové měsíční platby, tzn. jedno dítě platí plnou sazbu, druhé sníženou o 25%

Co vše platba školkovného zahrnuje?

Cena školkovného zahrnuje péči o Vaše dítě mimo stravného a doplňkových akcí dle aktuálního programu. Stravné a platby za akce Vám budou následně doúčtovány dle skutečné docházky Vašeho dítěte každý měsíc.

V případě překročení předem objednané docházky, používáme pro účely přehlednějšího a snadného vyúčtování školkovného denní sazbu, která v tomto roce činí 800 Kč za den a 500 Kč za půl den.

Déletrvající nemoc

V případě, že bude Vaše dítě nemocné déle než 3 týdny a předložíte k nahlédnutí potvrzení od lékaře, bude možné sjednat s vedením školky snížení platby školkovného na další měsíc až o 50%.

Evidence školkovného

Ve Větrníčku je samozřejmě vedena docházka dětí. Pro Váš přehled Vám vždy jednou měsíčně bude předloženo vyúčtování.

Ⓒ 2018 Mateřská škola Větrníček | Webové stránky vytvořilo Než zazvoní